Soru Cevap

Eventizmo.com güvenilir mi? Üyelik esnasında kredi kartı girmemde herhangi bir sorun olur mu?

Websitemiz Godaddy ve McAfee Güvenlik Sertifikası SSL Secure sistemi ile maksimum 256 bit Güvenli Yuva Katmanı şifrelemesiyle korunmaktadır.

Hangi tür etkinlikler için bu uygulamayı kullanmalıyım?

Düğün, kurumsal davet, doğum günü, gala yemekleri, nişan, nikah, kına baby showerlar, bar-mitsvah, özel davetlerinizde, toplantılarınızda, ücretli-ücretsiz partilerinizde, seminer ve açılışlarda güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Kısacası her türlü etkinliğiniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Demo sürümünü beğendim fakat 50 kişilik misafir listesi yetmiyor. Sayıyı Nasıl artırabilirim?

Demo sürümünü etkinlik sahibine, uygulamanın özelliklerini göstermek için açık tutuyoruz. 50 kişiden fazla olan davetleriniz için Ekonomik Paketi ya da Full Paketi almanız gerekmektedir. Demo sürümünü kullanırken, mevcut paketinizi istediğiniz zaman istediğiniz pakete yükseltebilirsiniz.

Websitemi hazırladım fakat herkesin görmesini istemiyorum. Websitemi nasıl saklayabilirim?

Websitenizi göstermek için 3 seçenek vardır.

1) Sitenizi herkese görünür tutarak herkesin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

2) Sitenize master şifre koyarak, sadece misafirlerinize tek şifre verip, misafirlerinizin o şifreyle girmesini sağlayabilirsiniz.

3) Misafirlerinize LCV için davetiye yollarken, sistem otomatik olarak her misafir için özel bir referans numarası verir. Misafirleriniz websitenize girerken, maillerine giden referans numarası ve e-mail adresini girerek, son derece güvenli sitenize erişim sağlayabilirler.

Düzenlediğimiz Etkinlik Web sitesi ne kadar süreyle kalıcı?

Ekonomik paket ve Full pakette websiteniz 1 yıl süreyle kalacaktır. Eğer websitenizin daha uzun süreli yayında kalmasını istiyorsanız, 1 yıl dolmadan 10 gün önce bu konu ile alakalı size mail atacağız. Arzu ederseniz senelik 5 $' a istediğiniz kadar sitenizi uzatacağız.

Etkinliğe katılacak bazı misafirlere, özel bilgi ya da soru gönderebilir miyim?

Evet gönderebilirsiniz. İstediğiniz misafirlere anket ya da soru sorabilir. Hatta misafirlerinizi gruplayarak her gruba ayrı soru-anket ya da lcv mesajı atabilirsiniz.

Etkinliği planlarken, misafirler etkinlik hakkındaki tüm detayları görecekler mi? ( masa düzeni, kimler geliyor vs.)

Hayır, sizin özel yaptığınız düzenlemeleri kimse göremeyecektir

Siz göstermeyi kabul ederseniz, lokasyon paylaşımı, medya paylaşımı ve sitenizde olmasını istediğiniz bilgiler görünecektir.

McAfee